O firmie

O firmie

Badeńscy Meble

Oferujemy kompleksowe wyposażenie wnętrz w oparciu o meble wykonane na wymiar. Projektujemy, wytwarzamy, a także montujemy zabudowy kuchenne, łazienkowe czy garderoby. 

Każdy projekt to dla nas nowe wyzwanie, które podejmujemy dbając o należytą precyzję nawet w najmniejszych detalach.

Naszym celem jest rzetelne wykonanie zleconego projektu z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów. Cechujemy się indywidualną relacją z każdym klientem, aby efekt końcowy naszej pracy spełniał założone oczekiwania. 

Z chęcią doradzamy, a także wspólnie szukamy innowacji do wnętrz łącząc wiele różnych rodzajów materiałów.

O firmie

Co nas wyróżnia

Profesjonalizm

Doświadczony zespół i stale podnoszone kompetencje to gwarancja solidnie wykonanej realizacji.

Estetyka

Zachowujemy najwyższą staranność w produkcji oraz montażu mebli

Terminowość

Zawsze mierzymy siły na zamiary – przedstawiamy realny termin realizacji.

Jagodno_meble_poprawione-12

O założycielu firmy

Sebastian Badeński

Jestem z zamiłowania stolarzem. Moim pierwotnym kierunkiem po ukończeniu studiów była praca na stanowisku inżyniera ds. jakości w kilku firmach produkcyjnych, jednak wykonując ten zawód nie czułem satysfakcji. Dopiero przebranżowienie i odpowiedzialność za realny wynik końcowy pracy pozwala mi spełniać się zawodowo.

Jak do tego doszedłem?

Wiele lat amatorsko interesowałem się wytwarzaniem mebli oraz tajnikami architektury wnętrz. Obsługa wszelkich urządzeń i maszyn nigdy nie była mi obca. W momencie rezygnacji z etatu w branży produkcyjnej postanowiłem nauczyć się jak najwięcej w firmach meblarskich. W jednej z nich spędziłem sporo cennego czasu z punktu widzenia doświadczenia. Możliwość pracy z najlepszymi w branży meblarskiej rynku wrocławskiego pozwoliła mi rozwinąć swoje umiejętności tak, aby rozpocząć własny biznes.

Mateusz
Mateusz
2023-08-26
Od początku do końca wyjątkowy profesjonalizm. Mimo dosyć dużego zamowienia Pan Sebastian skończył projekt 2 tygodnie przed terminem. Jakość mebli jest fantastyczna, jesteśmy zachwyceni wykonaniem. A sam montaż odbył się ekspresowo, 2 i pół dnia na kuchnie, wiatrołap, dwie łazienki i biuro ????
Magda Chomiakowska
Magda Chomiakowska
2023-07-21
Polecamy współpracę z Sebastianem. Wykonał dla nas większość mebli do mieszkania. Zlecenie wykonane w terminie, a meble są bardzo dobrej jakości. Wszystko zgodnie z projektem i bez komplikacji. Wszystko dobrze zaplanowane i przemyślane, dzięki czemu nie było nieprawidłowości przy montażu. Cena adekwatna do jakości. Dziękujemy!
Sandra Płonka
Sandra Płonka
2023-07-11
Jesteśmy bardzo zadowoleni z realizacji. Dobry kontakt telefoniczny z firmą , terminy zachowane. Szafy są wykonane z należytą starannością, estetycznie. Pan Sebastian na etapie projektu podpowiadał odnośnie najlepszych rozwiązań. Będziemy polecać ????
Damian Jóźwicki
Damian Jóźwicki
2023-03-21
Zamówiliśmy u Państwa Badeńskich szafę na wymiar w zestawie z szafką pod umywalkę. Meble solidnie wykonane, dobry kontakt, wszystko zgodnie z ustalonymi terminami. Polecam!
Sebastian Rużanowski
Sebastian Rużanowski
2023-03-21
Profesjonalista, bardzo dobra jakość wykonanych usług, uczciwy i punktualny.
Lukasz Gawel
Lukasz Gawel
2023-02-10
Jestem absolutnie zadowolny ze współpracy. Wszystko wyszło terminowo i bardzo rzetelnie. Projekt wykonany z materiałów wysokiej jakości. Pan Sebastian służył radą na każdym jego etapie. Szczerze polecam
Piotr Ciołek
Piotr Ciołek
2022-11-16
W firmie Badeńscy zamówiłem kuchnie na wymiar. Firma zaproponowała najszybszy termin ze wszystkich proponowanych na rynku i bardzo korzystną cene. Meble w bardzo dobrej jakości, wykonanie bez żadnych zastrzeżeń, profesjonalny i czystu montaż, bez opóźnień. Na plus również łatwy kontakt z Panem Sebastianem w trakcie całej relizacji, od pomiaru do montażu oraz sugestie na etapie projektu co warto zastosować np. rozwiązanie świateł LED podszafkowych. Podsumowując, polecam współprace z Panem Sebastianem, warto zadzwonić i się skontaktować nawet jak już mają państwo projekt z innej firmy.
Paulina Barczak
Paulina Barczak
2022-09-01
Polecam z ręką na sercu Badeńscy Meble. Po wcześniejszych niemiłych przejściach z poprzednim stolarzem - Pan Sebastian stanął na wysokości zadania - przede wszystkim dobry i stały kontakt (telefoniczny i mailowy), rzetelność, konkretność oraz uczciwość. Na pierwsze spotkanie pomiarowe Pan Sebastian przyszedł już przygotowany z próbkami do wyboru, z zaproponowanymi zmianami w projekcie na korzyść praktyczną w użytkowaniu, odpowiedział na wszystkie zadawane pytania, a realizacja odbyła się zgodnie z planem w terminie. Montaż przebiegł sprawnie, wykonanie zabudowy pokoju gospodarczego jak i zarówno poprawa szafy w korytarzu (po poprzednim stolarzu) oraz montaż lameli - bez zastrzeżeń, wszystko wygląda prawidłowo. Po wykonanej pracy pozostawiony po sobie porządek. Polecam!!! Pierwszy raz korzystaliśmy z usług i na pewno nie ostatni ????
FUSE Inwest
FUSE Inwest
2022-05-23
Bardzo dobre wykonie mebli w naszej firmie, polecamy do dużych projektów. Wszystko terminowo i zgodnie z ofertą.
Klaudia Żelawska
Klaudia Żelawska
2022-04-25
Jak najbardziej polecam! Szybko, rzetelnie, profesjonalnie i jeszcze w super atmosferze! Projekt dopasowany pod nasze potrzeby, wykonanie na najwyższym poziomie. Już ponad pol roku używamy szafy i się zachwycamy ????

Nasi partnerzy: